Novinky Dokořán

Projekt Přijďte k nám na kafe

 

 

Dokořán z.s. se stal partnerem projektu Přijďte k nám na kafe

Nebojíte se bourat předsudky? Zapojte se do projektu, ve kterém se spolu setkají na přátelské návštěvě u sebe doma rodiny s odlišným původem, zvyky a kořeny.

Jste zvědaví a rádi byste prožili něco nového? Vyplňte nezávazný formulář na: http://www.prijdtenakafe.cz/#chcisezapojit

Následně vás osloví koordinátorka projektu, která vám předá další informace.


VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Carvová

E-mail: archa@dokoran.eu

Tel.: 774 929 182

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – práce s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa)

Požadujeme: vzdělání SŠ s maturitou, dle Zákona 108/2006 Sb., §116 odst. 1 písm. b), komunikativnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, znalost práce na PC, časovou flexibilitu (práce odpoledne), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Nabízíme: práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu na náklady zaměstnavatele, výše mzdy dle plat. tarifu (8. platová třída + příplatky za přímou práci), spolupráci s dalšími odborníky v oblasti sociální prevence, péče o rodinu a školství, 5 týdnů dovolené.

Nástup červen 2017, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Práce na úvazek 1,0 HPP, převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci po městě Náchodě.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a o trestní bezúhonnosti na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

 


ZDROJE FINANCOVÁNÍ ČINNOSTÍ

V roce 2016 je Sociálně aktivizační služba pro rodiny Archa prozatím financovaná ze dvou zdrojů. Jsou jimi Projekt Služby sociální prevence v Královéhradeckém kraji IV financovaný z OPZ a Město Náchod, které podporuje naši neziskovku dlouhodobě a nejen finančně.

Děkujeme!

 


« | 1 2 3 4 | »