Novinky Dokořán

.

DOKOŘÁN z. s.

Tel.: 774 929 182

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Carvová

E-mail: carvova@dokoran.eu

www.dokoran.eu

 VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE nebo PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH– práce s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa)

 

Požadujeme:

Sociální pracovník - vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, VŠ/VOŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, časová flexibilita (práce odpoledne), trestní bezúhonnost.

Pracovník v sociálních službách požadujeme středoškolské vzdělání ukončené maturitou + kurz pracovníka v sociálních službách (lze doplnit již při zaměstnání).

Nabízíme práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, výše mzdy prac. v soc. službách 20 500,-Kč, sociální pracovník 23 000,- Kč + rizikový příplatek (dle uznané praxe), spolupráci s dalšími odborníky v oboru sociální prevence a vyloučení. Pružná pracovní doma, 5 týdnů dovolené.

Nástup listopad 2020 – dle domluvy. Pracovní smlouva na dobu určitou – zástup za MD.

Práce na plný úvazek, zahrnuje i terénní práci.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

 


Uzavření Archy

S platností od 16. 3. 2020 jsme vzhledem k okolnostem nuceni do odvolání uzavřít sociální službu. Důvodem uzavření je epidemie COVID-19 v Česku. Uzavřením služby chceme ochránit jak naše pracovníky v přímé péči, tak naše klienty. Děkujeme za pochopení a věříme, že až se situace zklidní, ve zdraví se všichni zase sejdeme. 

!!! V případě naléhavé situace nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 774 929 182 nebo na emailu:

carvova@dokoran.eu (vedoucí služby)

pracovníci Archy:

vajsar@dokoran.eu , facebook - Honza Vajsar

mlcouchova@dokoran.eu , facebook - Martina Archa

sedlackova@dokoran.eu

Poskytneme Vám základní sociální poradenství a budeme se snažit Vám určitě pomoci. 


Dobročinný bazar

 Máte doma přebytečné oblečení, hračky, nádobí, keramiku apod.? Je Vám líto vše vyhodit? Přineste nám to a podpořte tak dobrou věc!

Spolek Dokořán z.s. pořádá již druhý ročník charitativního bazaru.

Bazar se uskuteční 18. a 19.září 2019 v Městské knihovně Náchod od 9 do 18 hodin.

Proto Vás prosíme o velkou pomoc a zároveň Vás všechny zveme na náš charitativní bazar, kde budeme darované věci za symbolické ceny prodávat.

Kdo vlastně jsme? 

Základním cílem všech činností spolku je celkové zkvalitnění života příslušníků cílové skupiny předcházením, snižováním a omezováním výskytu sociálně patologických jevů. Posláním organizace je poskytování sociálních služeb, realizace volnočasových programů a provázení dětí a mládeže obdobím dospívání realizováním činností, které napomáhají zdravému životnímu stylu, vzájemné toleranci, úctě a respektu k názorovým odlišnostem a životním postojům.

Projektem spolku je Sociálně aktivizační služba Archa, která pomáhá ohroženým rodinám s dětmi z Náchoda.

Jaké věci můžete do bazárku darovat?

Keramiku, oblečení, hračky, knihy, šperky, nádobí – vše, co doma již nevyužíváte a je Vám líto to vyhodit. Věci mohou být starší a samozřejmě použité, jen prosím o věci čisté, nerozbité a oblečení bez děr.

Kdy a kde věci vybíráme?

Všechny věci na bazárek vybíráme v místě naší sociální služby, tedy na adrese Komenského 577, Náchod. Čas vybírání věcí : PO, ÚT, ČT, PÁ 12:00 – 16 hodin, ST 9:00 – 11 hodin.

V případě potřeby předat věci v jinou hodinu, prosíme o předchozí telefonickou domluvu na čísle 774 929 182, 774 929 183 nebo 777 992258. Sběr všech věcí probíhá do 31. 8. 2019

 

Jménem spolku Dokořán již teď děkujeme za Vaši podporu jak s darováním věcí, tak při nákupu na našem bazaru.

                                                          

                                                                                                 Mgr. Denisa Carvová

                                                                                                   vedoucí soc. služby


« | 1 2 3 4 | »