Novinky Dokořán

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

 

DOKOŘÁN, z. s.

Tel.: 774 929 182

Kontaktní osoba: Denisa Carvová

E-mail: archa@dokoran.eu

 

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE – práce s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa)

Požadujeme: vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, VŠ/VOŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, časová flexibilita (práce odpoledne), trestní bezúhonnost.

Nabízíme práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, výše mzdy dle plat. tarifu (9. platová třída - od 18000 Kč), spolupráci s dalšími odborníky v oboru sociální prevence a vyloučení.

 

Nástup listopad/prosinec 2017. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Práce na plný úvazek, převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci.

 V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a o trestní bezúhonnosti na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

 


Projekt Přijďte k nám na kafe

 

 

Dokořán z.s. se stal partnerem projektu Přijďte k nám na kafe

Nebojíte se bourat předsudky? Zapojte se do projektu, ve kterém se spolu setkají na přátelské návštěvě u sebe doma rodiny s odlišným původem, zvyky a kořeny.

Jste zvědaví a rádi byste prožili něco nového? Vyplňte nezávazný formulář na: http://www.prijdtenakafe.cz/#chcisezapojit

Následně vás osloví koordinátorka projektu, která vám předá další informace.


VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Carvová

E-mail: archa@dokoran.eu

Tel.: 774 929 182

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – práce s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa)

Požadujeme: vzdělání SŠ s maturitou, dle Zákona 108/2006 Sb., §116 odst. 1 písm. b), komunikativnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, znalost práce na PC, časovou flexibilitu (práce odpoledne), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Nabízíme: práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu na náklady zaměstnavatele, výše mzdy dle plat. tarifu (8. platová třída + příplatky za přímou práci), spolupráci s dalšími odborníky v oblasti sociální prevence, péče o rodinu a školství, 5 týdnů dovolené.

Nástup červen 2017, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Práce na úvazek 1,0 HPP, převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci po městě Náchodě.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a o trestní bezúhonnosti na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

 


« | 1 2 | »