Novinky Archa

Dobročinný bazar

 

 Máte doma přebytečné oblečení, hračky, nádobí, keramiku apod.? Je Vám líto vše vyhodit? Přineste nám to a podpořte tak dobrou věc!

Spolek Dokořán z.s. pořádá charitativní bazar. Bazar se uskuteční dne 24. října 2018 v Městské knihovně Náchod od 9 do 18 hodin.

Proto Vás prosíme o velkou pomoc a zároveň Vás všechny zveme na náš charitativní bazar, kde budeme darované věci za symbolické ceny prodávat.

Kdo vlastně jsme? 

Základním cílem všech činností spolku je celkové zkvalitnění života příslušníků cílové skupiny předcházením, snižováním a omezováním výskytu sociálně patologických jevů. Posláním organizace je poskytování sociálních služeb, realizace volnočasových programů a provázení dětí a mládeže obdobím dospívání realizováním činností, které napomáhají zdravému životnímu stylu, vzájemné toleranci, úctě a respektu k názorovým odlišnostem a životním postojům.

Projektem spolku je Sociálně aktivizační služba Archa, která pomáhá ohroženým rodinám s dětmi z Náchoda.

Jaké věci můžete do bazárku darovat?

Keramiku, oblečení, hračky, knihy, šperky, nádobí – vše, co doma již nevyužíváte a je Vám líto to vyhodit. Věci mohou být starší a samozřejmě použité, jen prosím o věci čisté, nerozbité a oblečení bez děr.

Kdy a kde věci vybíráme?

Všechny věci na bazárek vybíráme v místě naší sociální služby, tedy na adrese Komenského 577, Náchod. Čas vybírání věcí : PO, ÚT, ČT, PÁ 12:00 – 16 hodin, ST 9:00 – 11 hodin.

V případě potřeby předat věci v jinou hodinu, prosíme o předchozí telefonickou domluvu na čísle 774 929 182, 774 929 183 nebo 777 992258. Sběr všech věcí probíhá do 19. října 2018

 

Jménem spolku Dokořán již teď děkujeme za Vaši podporu jak s darováním věcí, tak při nákupu na našem bazaru.

                                                          

                                                                                                 Mgr. Denisa Carvová

                                                                                                   vedoucí soc. služby

aktuality Archa