Novinky Archa

Výběrové řízení

Hledáme SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA/CI –  pro práci s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa)

Požadujeme: vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, VŠ/VOŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, časová flexibilita (práce odpoledne), trestní bezúhonnost.

Nabízíme práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, výše mzdy dle plat. tarifu (9. platová třída), spolupráci s dalšími odborníky v oboru sociální prevence a vyloučení.

Nástup září 2016. Pracovní smlouva na dobu určitou.

Práce na úvazek 0,8, převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a o trestní bezúhonnosti na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoba: Denisa Carvová

Tel.: 774 929 182

E-mail: archa@dokoran.eu

 


Prázdniny v Arše

Se začátkem prázdnin SASRD Archa v úterý změnila otevírací dobu. Otevřeno je již od 13 do 17 hodin. Otevírací hodiny ostatních dnů zůstaly stejné. V Arše během července vrcholí přípravy na letní tábor, který se koná od 15. do 19.8. Klienti Archy tyto dny stráví na horské chatě Číhalka v Olešnici v Orlických horách. Ještě před táborem hlavně mladší děti čeká 20. července dobrodružné stanování v obci Bělá u Machova. Spaní ve spacácích, bramborový guláš z kotlíku a samozřejmě večerní opékání vuřtů. Snad nám vyjde pěkné počasí.


NA APRÍLA ODSTARTOVALA NOVÁ SOUTĚŽ KLIENTŮ ARCHY

S příchodem dubna jsme odstartovali novou etapu hry, letos na téma BANDITI A OSADNÍCI, která je v Arše již tradicí. Někteří klienti už stihli získat první body a vydali se tak vstříc dobrodružství napříč Divokým západem. Hra je sice zatím v začátcích, nicméně každý bod se počítá a je krokem k pomyslnému stupni vítězů. Všichni jsme zvědaví na průběh hry, který se mění ze dne na den, a už teď se těšíme na souboj o první místa!


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »