Novinky Archa

Po stopách loupežníků (listopadová výprava)

Ve čtvrtek 3. 11. 2016 si mladší děti připravily výpravu do lesa, kde si za pomoci pracovníka Honzy, připravily pro ostatní děti stezku nazvanou: "Po stopách loupežníků". Dobrodružná stezka plná nejrůznějších úkolů byla zakončena nalzením pokladu a opékáním buřtů. Celá výprava se vydařila a všichni si ji velmi užili.

      


Festival sociálních služeb


Nevíte, co se děje za dveřmi sociálnich organizaci? Rádi byste se dozvěděli, které služby jsou poskytovány v Náchodě? Zajímá Vás, jak vlastně sociální pracovníci umí pomoci a s čím? Jak vypadá klient, který potřebuje pomoci a jak se s ním pracuje? Chcete znát odpovědi na tyto otázky? Tak neváhejte a přijdte se zeptat nebo to vyzkouset na vlastní kůži. Dovolujeme si pozvat Vás na FESTIVAL SOCIÁLNÍCH SLUŽEB, který proběhne v prostorách městské knihovny Náchod 4. 10. 2016. 
Co je vlastně nálepka? Každý z nás ji má, každý z nás ji někomu přidělil, ale je to spravně?


Prázdninové ohlédnutí a velké poděkování

Jdeme se pochlubit pár fotkami z prázdninového tábota v Orlických horách, z chaty Číhalky. Celý pobyt si jak klienti, tak zaměstnanci Archy moc užili. 

S uskutečněním tábora nám velmi pomohlo město Náchod, tábor byl zafinancován z dotace rozpočtu města, z programu prevence kriminality. Tímto ještě jednou za poskytnutou dotaci velmi děkujeme.

                  


« | 15 6 7 8 9 10 11 | »