Novinky Archa

Festival sociálních služeb


Nevíte, co se děje za dveřmi sociálnich organizaci? Rádi byste se dozvěděli, které služby jsou poskytovány v Náchodě? Zajímá Vás, jak vlastně sociální pracovníci umí pomoci a s čím? Jak vypadá klient, který potřebuje pomoci a jak se s ním pracuje? Chcete znát odpovědi na tyto otázky? Tak neváhejte a přijdte se zeptat nebo to vyzkouset na vlastní kůži. Dovolujeme si pozvat Vás na FESTIVAL SOCIÁLNÍCH SLUŽEB, který proběhne v prostorách městské knihovny Náchod 4. 10. 2016. 
Co je vlastně nálepka? Každý z nás ji má, každý z nás ji někomu přidělil, ale je to spravně?


Prázdninové ohlédnutí a velké poděkování

Jdeme se pochlubit pár fotkami z prázdninového tábota v Orlických horách, z chaty Číhalky. Celý pobyt si jak klienti, tak zaměstnanci Archy moc užili. 

S uskutečněním tábora nám velmi pomohlo město Náchod, tábor byl zafinancován z dotace rozpočtu města, z programu prevence kriminality. Tímto ještě jednou za poskytnutou dotaci velmi děkujeme.

                  


Prázdninové táboření

Od pondělí 15. srpna do pátku 19. srpna jsou naši klienti a zaměstnanci SASRD Archa na prázdninovém táboře. Vyrazili spolu do Orlických hor na chatu Číhalku. Téma letošního táboru  je "Zápas o Velké Vontství aneb Chyťte Široka"  a bylo inspirováno motivy dvou knih Jaroslava Foglara - Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří. Tato akce je v Arše již tradicí a každý rok se na ni děti i pracovníci moc těší. Po návratu se určitě pochlubíme zážitky a fotkami. 


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »