Novinky Archa

Vánoční besídka v Arše

Dne 20.12.2016 se od 15 hodin v Arše bude konat vánoční besídka. Z řad našich klientů máme přislíbenou spolupráci, ve smyslu nejrůznějších vystoupení. Uslyšíme hru na saxofon, housle, zhlédneme několik tanečních a pěveckých vystoupení a čeká nás dokonce parkour na žíněnkách . Pracovníci Archy si pro děti připravili také promítání fotografií, čímž zrekapitulujeme dění, nejrůznější akce, které se u nás za celý rok odehrály. Závěrem celého programu bude také vyhlášení výsledků soutěží a předávání cen. Během celé akce bude také nezbytné malé občerstvení. Prostřednictvím této zprávy bych moc chtěla poděkovat všem, kdo nás jakkoli podporují a fandí.


Celoroční soutěž Banditi a osadníci

Začátkem dubna byla v Arše odstartovaná soutěž na téma BANDITI A OSADNÍCI. Děti se tak pustily do dobrodružství napříč divokým západem. Sbíraly body za správně vyřešené hádanky, za různé další soutěže a aktivity, a samozřejmě také dostávaly body za přípravu do školy.

Tato soutěž byla 25.11. ukončena a známe již vítěze. U starších dětí (10-18 let) ale i u mladších dětí (6-9 let) se na prvních příčkách strhl doslova boj. Všechny děti na prvních příčkách dělilo opravdu jen málo bodů a souboj byl velmi těsný. Všichni jsme moc rádi, že se dětem hra takto líbila a doufáme, že stejně se jim budou líbit i výhry.

Výhercům ještě jednou blahopřejeme a těm, kdo se neumístil, přejeme hodně sil do další hry, kterou pracovníci připraví v příštím roce. 


Po stopách loupežníků (listopadová výprava)

Ve čtvrtek 3. 11. 2016 si mladší děti připravily výpravu do lesa, kde si za pomoci pracovníka Honzy, připravily pro ostatní děti stezku nazvanou: "Po stopách loupežníků". Dobrodružná stezka plná nejrůznějších úkolů byla zakončena nalzením pokladu a opékáním buřtů. Celá výprava se vydařila a všichni si ji velmi užili.

      


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »