Novinky Archa

Prázdniny v Arše

Se začátkem prázdnin SASRD Archa v úterý změnila otevírací dobu. Otevřeno je již od 13 do 17 hodin. Otevírací hodiny ostatních dnů zůstaly stejné. V Arše během července vrcholí přípravy na letní tábor, který se koná od 15. do 19.8. Klienti Archy tyto dny stráví na horské chatě Číhalka v Olešnici v Orlických horách. Ještě před táborem hlavně mladší děti čeká 20. července dobrodružné stanování v obci Bělá u Machova. Spaní ve spacácích, bramborový guláš z kotlíku a samozřejmě večerní opékání vuřtů. Snad nám vyjde pěkné počasí.


NA APRÍLA ODSTARTOVALA NOVÁ SOUTĚŽ KLIENTŮ ARCHY

S příchodem dubna jsme odstartovali novou etapu hry, letos na téma BANDITI A OSADNÍCI, která je v Arše již tradicí. Někteří klienti už stihli získat první body a vydali se tak vstříc dobrodružství napříč Divokým západem. Hra je sice zatím v začátcích, nicméně každý bod se počítá a je krokem k pomyslnému stupni vítězů. Všichni jsme zvědaví na průběh hry, který se mění ze dne na den, a už teď se těšíme na souboj o první místa!


Jarní tvoření

S příchodem jara přichází všechno to pěkné, milé a příjemné, na co v mrazivých dnech všichni čekáme – první hřejivé sluneční paprsky, probouzející se příroda, barevný svět kolem nás a s tím i příjemnější nálada a radost ze života. Přes to, že počasí bylo v březnových dnech spíše aprílové, a i my v Arše jsme na to pravé jaro stále netrpělivě čekali, začali jsme se zabývat velikonočními přípravami a jarní výzdobou. S klienty jsme během tvořivých odpolední vyrobili pomocí plastových lžiček a barev na sklo krásné dekorace, které se dají zapíchnout do květináče. Tvoření s tímto námětem se budeme věnovat i v dubnu a už se těšíme, jak dáme Arše nový, svěží, jarní nádech.


« | 1 2 3 4 5 6 7 | »