Novinky Archa

Prázdninové ohlédnutí a velké poděkování

Jdeme se pochlubit pár fotkami z prázdninového tábota v Orlických horách, z chaty Číhalky. Celý pobyt si jak klienti, tak zaměstnanci Archy moc užili. 

S uskutečněním tábora nám velmi pomohlo město Náchod, tábor byl zafinancován z dotace rozpočtu města, z programu prevence kriminality. Tímto ještě jednou za poskytnutou dotaci velmi děkujeme.

                  


Prázdninové táboření

Od pondělí 15. srpna do pátku 19. srpna jsou naši klienti a zaměstnanci SASRD Archa na prázdninovém táboře. Vyrazili spolu do Orlických hor na chatu Číhalku. Téma letošního táboru  je "Zápas o Velké Vontství aneb Chyťte Široka"  a bylo inspirováno motivy dvou knih Jaroslava Foglara - Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří. Tato akce je v Arše již tradicí a každý rok se na ni děti i pracovníci moc těší. Po návratu se určitě pochlubíme zážitky a fotkami. 


Výběrové řízení

Hledáme SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA/CI –  pro práci s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa)

Požadujeme: vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, VŠ/VOŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, časová flexibilita (práce odpoledne), trestní bezúhonnost.

Nabízíme práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, výše mzdy dle plat. tarifu (9. platová třída), spolupráci s dalšími odborníky v oboru sociální prevence a vyloučení.

Nástup září 2016. Pracovní smlouva na dobu určitou.

Práce na úvazek 0,8, převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a o trestní bezúhonnosti na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoba: Denisa Carvová

Tel.: 774 929 182

E-mail: archa@dokoran.eu

 


« | 1 2 3 4 5 6 7 | »