Novinky Archa

Prázdninové táboření

Od pondělí 15. srpna do pátku 19. srpna jsou naši klienti a zaměstnanci SASRD Archa na prázdninovém táboře. Vyrazili spolu do Orlických hor na chatu Číhalku. Téma letošního táboru  je "Zápas o Velké Vontství aneb Chyťte Široka"  a bylo inspirováno motivy dvou knih Jaroslava Foglara - Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří. Tato akce je v Arše již tradicí a každý rok se na ni děti i pracovníci moc těší. Po návratu se určitě pochlubíme zážitky a fotkami. 


Výběrové řízení

Hledáme SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA/CI –  pro práci s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa)

Požadujeme: vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, VŠ/VOŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, časová flexibilita (práce odpoledne), trestní bezúhonnost.

Nabízíme práci v mladém kolektivu v neziskové organizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, výše mzdy dle plat. tarifu (9. platová třída), spolupráci s dalšími odborníky v oboru sociální prevence a vyloučení.

Nástup září 2016. Pracovní smlouva na dobu určitou.

Práce na úvazek 0,8, převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a o trestní bezúhonnosti na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoba: Denisa Carvová

Tel.: 774 929 182

E-mail: archa@dokoran.eu

 


Prázdniny v Arše

Se začátkem prázdnin SASRD Archa v úterý změnila otevírací dobu. Otevřeno je již od 13 do 17 hodin. Otevírací hodiny ostatních dnů zůstaly stejné. V Arše během července vrcholí přípravy na letní tábor, který se koná od 15. do 19.8. Klienti Archy tyto dny stráví na horské chatě Číhalka v Olešnici v Orlických horách. Ještě před táborem hlavně mladší děti čeká 20. července dobrodružné stanování v obci Bělá u Machova. Spaní ve spacácích, bramborový guláš z kotlíku a samozřejmě večerní opékání vuřtů. Snad nám vyjde pěkné počasí.


« | 1 2 3 4 5 6 | »