Novinky Archa

Celoroční soutěž Banditi a osadníci

Začátkem dubna byla v Arše odstartovaná soutěž na téma BANDITI A OSADNÍCI. Děti se tak pustily do dobrodružství napříč divokým západem. Sbíraly body za správně vyřešené hádanky, za různé další soutěže a aktivity, a samozřejmě také dostávaly body za přípravu do školy.

Tato soutěž byla 25.11. ukončena a známe již vítěze. U starších dětí (10-18 let) ale i u mladších dětí (6-9 let) se na prvních příčkách strhl doslova boj. Všechny děti na prvních příčkách dělilo opravdu jen málo bodů a souboj byl velmi těsný. Všichni jsme moc rádi, že se dětem hra takto líbila a doufáme, že stejně se jim budou líbit i výhry.

Výhercům ještě jednou blahopřejeme a těm, kdo se neumístil, přejeme hodně sil do další hry, kterou pracovníci připraví v příštím roce. 


Po stopách loupežníků (listopadová výprava)

Ve čtvrtek 3. 11. 2016 si mladší děti připravily výpravu do lesa, kde si za pomoci pracovníka Honzy, připravily pro ostatní děti stezku nazvanou: "Po stopách loupežníků". Dobrodružná stezka plná nejrůznějších úkolů byla zakončena nalzením pokladu a opékáním buřtů. Celá výprava se vydařila a všichni si ji velmi užili.

      


Festival sociálních služeb


Nevíte, co se děje za dveřmi sociálnich organizaci? Rádi byste se dozvěděli, které služby jsou poskytovány v Náchodě? Zajímá Vás, jak vlastně sociální pracovníci umí pomoci a s čím? Jak vypadá klient, který potřebuje pomoci a jak se s ním pracuje? Chcete znát odpovědi na tyto otázky? Tak neváhejte a přijdte se zeptat nebo to vyzkouset na vlastní kůži. Dovolujeme si pozvat Vás na FESTIVAL SOCIÁLNÍCH SLUŽEB, který proběhne v prostorách městské knihovny Náchod 4. 10. 2016. 
Co je vlastně nálepka? Každý z nás ji má, každý z nás ji někomu přidělil, ale je to spravně?


« | 1 2 3 4 5 6 7 | »