Novinky Archa

NA APRÍLA ODSTARTOVALA NOVÁ SOUTĚŽ KLIENTŮ ARCHY

S příchodem dubna jsme odstartovali novou etapu hry, letos na téma BANDITI A OSADNÍCI, která je v Arše již tradicí. Někteří klienti už stihli získat první body a vydali se tak vstříc dobrodružství napříč Divokým západem. Hra je sice zatím v začátcích, nicméně každý bod se počítá a je krokem k pomyslnému stupni vítězů. Všichni jsme zvědaví na průběh hry, který se mění ze dne na den, a už teď se těšíme na souboj o první místa!


Jarní tvoření

S příchodem jara přichází všechno to pěkné, milé a příjemné, na co v mrazivých dnech všichni čekáme – první hřejivé sluneční paprsky, probouzející se příroda, barevný svět kolem nás a s tím i příjemnější nálada a radost ze života. Přes to, že počasí bylo v březnových dnech spíše aprílové, a i my v Arše jsme na to pravé jaro stále netrpělivě čekali, začali jsme se zabývat velikonočními přípravami a jarní výzdobou. S klienty jsme během tvořivých odpolední vyrobili pomocí plastových lžiček a barev na sklo krásné dekorace, které se dají zapíchnout do květináče. Tvoření s tímto námětem se budeme věnovat i v dubnu a už se těšíme, jak dáme Arše nový, svěží, jarní nádech.


CHYSTÁME KARNEVAL!

Je únor a to je nejvyšší čas na karneval! V Arše ho pořádáme zítra, to je ve čtvrtek 25. února od dvou hodin. Už teď se těšíme, jaké masky a převleky si naši klienti přichystali Usmívající se

A tady je pár vzpomínkových fotek na předešlé karnevalové ročníky.

   


« | 15 6 7 8 9 10 11 | »